Filtry do lakierni


Przedstawiamy filtry do lakierni zapewniające właściwą jakość powietrza dostarczanego na element malowany w kabinie lakierniczej. W naszej ofercie znajdziesz też filtry zabezpieczające środowisko zewnętrzne przed emisją niebezpiecznych związków (LZO) lub pyłów lakierniczych powstałych w procesie malowania. Sprawdź dostępne filtry do lakierni i skontaktuj się z nami, aby podjąć decyzję o zakupie najlepszego systemu.


Nasza oferta


W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów filtrów do lakierni. Różnica między poszczególnymi systemami polega przede wszystkim na tym, do jakich typów instalacji pasują i jaka jest ich wydajność. Pomożemy Ci dopasować rozwiązania, które będą odpowiadały budżetowi przeznaczonemu na inwestycję oraz indywidualnym preferencjom.

Get Adobe Flash player

 

 

 

 

 

Filtry kieszeniowe

Filtry kieszeniowe w klasie G-3 do F-5, według klasyfikacji określonej normą PN EN 779 należą do grupy filtrów wstępnych. Przeznaczone są do stosowania w instalacjach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych o przeciętnych wymaganiach czystości lub jako wstępny stopień dla filtrów klasy F-6 do F-9.(filtrów dokładnych – również kieszeniowych)

Filtry do lakierni

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtry kasetowe
Filtry kasetowe to filtry ogólnego przeznaczenia nadające się do wszelkich typów instalacji grzewczych, chłodniczych, wentylacyjnych itp. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maty filtracyjne
do filtracji wstępnej lub końcowej

 

 

 

 

 

 

 

 

Paint Stop
Pierwszy stopień filtracji powietrza wyrzucanego do atmosfery. Może być zamiennie stosowany z filtrem kartonowym labiryntowym lub samodzielnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtry kartonowe labiryntowe
Filtry kartonowe nadają się znakomicie wszędzie tam, gdzie występują rozpylane w stanie płynnym substancje. Filtr może być stosowany samodzielnie lub wspólnie z Paint Stop’em

filtry kartonowe

 

 

 

 

 

 

 

Filtry kompaktowe
Znajdują zastosowanie w instalacjach wymagających dużych przepływów powietrza przy standardowych wymiarach

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtry węglowe
Ostatni stopień filtracji. Powietrze czyste od pyłów, oczyszczane jest tutaj z frakcji gazowych (LZO), zapachów itp