Skontaktuj się z firmą Bodim

Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości powietrza, którym oddychasz w domu lub w miejscu pracy, skontaktuj się z nami. Bodim od lat dostarcza systemy oczyszczania powietrza, które bazują na węglu aktywnym oraz filtrach przeciwpyłowych różnego rodzaju.

Poniżej znajdziesz nasz adres i inne dane kontaktowe. W razie pytań możesz także wypełnić formularz online znajdujący się na stronie. Jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące naszej oferty i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące filtrów węglowych. Nasza specjalistyczna i rozbudowana oferta stanowi odpowiedź na potrzeby wszystkich, którym leży na sercu dobro ludzi i środowiska. W trosce o lepsze powietrze prezentujemy nowoczesne i skuteczne filtry do lakierni czy inne węglowe filtry powietrza do rozmaitych miejsc i instalacji.

Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE

Biuro Inżynierskie BODIM
ul. Samochodowa 43
43-100 Tychy
e-mail: bodim@bodim.com.pl

NIP: 646-216-37-45

TELEFONY

+48 32 32 10 110

+48 606 998 454
+48 667 959 895

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bodim.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OKTAWIAN PURCZYŃSKI BIURO INŻYNIERSKIE BODIM, Samochodowa 43 43-100 Tychy, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem oktawian.purczynski@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Kontakt operator